Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW (pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3) od  5 września 2017 do 10 października 2017 przyjmuje interesantów w następujących godzinach:
wtorek, środa: 8.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
czwartek, piątek: 10.00 - 15.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
        sobota (zjazdy): 10.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)

III tura składania wniosków o miejsce w domu studenckim

Szanowni Studenci,

zachęcamy do złożenia wniosków o miejsce w Domu Studenckim. Wnioski można składać w terminie 15-22 września br. Uprawnieni do złożenia wniosku są zarówno studenci przyjęci na I rok studiów, jak i studenci studiujący już na UKSW (w tym osoby, które wcześniej otrzymały decyzję odmowną).

Wolne miejsca:
DS Rogaś: 3 miejsca
DS Jelonek: 2 miejsca
DS Sarna: 1 miejsce
DS Stara Zabudowa: 19 miejsc

W pierwszej kolejności Komisja przyzna miejsca w oparciu o wykazaną trudną sytuację materialną pozwalającą na wyliczenie dochodu netto na osobę w rodzinie. W dalszej kolejności Komisja rozdzieli miejsca również dla osób, które nie wykażą sytuacji materialnej.

Ze względu na konieczność szybkiego rozpatrzenia wniosków, prosimy o wcześniejsze przesłanie wniosków lub złożenie ich osobiście. Komisja rozpatrzy wnioski do 27 września br.

Informacja dotycząca akademików - II tura

Lista osób, które otrzymały miejsce w domu studenckim oraz lista osób, które nie otrzymały miejsca w domu studenckim - załącznik

Komunikat Przewodniczącego Odwoławczej Komisji Stypendialnej

Posiedzenie Odwoławczej Komisji Stypendialnej dla Studentów UKSW, celem
rozpatrzenia wniosków o przyznanie miejsc w Domach Studenckich, zostało
zaplanowane na dzień 4 września br.
Informacje o przyznanych miejscach zostaną opublikowane 5 września br.

Terminy składania wniosków o pomoc materialną dla studentów i doktorantów

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 5 września do 10 października 2017r.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów  i stypendium dla najlepszych doktorantów  przypada od 5 września do 15 października 2017r.

Wnioski o zapomogę można składać od 1 października 2017r. do 30 września 2018r.

Wnioski złożone po tych terminach rozpatrywane będą od miesiąca następującego po złożeniu wniosku

UWAGA STUDENCI

Przypominamy, że rejestracja wniosków odbywa się przez system USOSweb, po jego zarejestrowaniu, wniosek w formie papierowej wraz z dokumentami należy dostarczyć do DPMS

Ul. Wóycickiego 1/3 bud. 23, pok. 002, 003

DZIAŁ POMOCY MATERIALNEJ DLA STUDENTÓW ZAPRASZA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW DO PUNKTU INFORMACYJNEGO OD 1 WRZEŚNIA 2017

W Punkcie Informacyjnym dowiesz się na jaką pomoc materialną możesz liczyć oraz w jaki sposób ubiegać się o nią.

Punkt Informacyjny będzie mieścił się w budynku 23 pok.003 przy ul.Wóycickiego 1/3.

Informacja dotycząca akademików z wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy - I tura

Lista osób, które otrzymały miejsce w domu studenckim oraz lista osób, które nie otrzymały miejsca w domu studenckim - załącznik

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2017/2018:

Studenci II - VI roku oraz doktoranci II - IV roku: od 8 maja do 31 maja 2017 r.

Osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów w roku akademickim 2017/2018, bądź przeniosą się z innej Uczelni: od 20 lipca do 4 sierpnia 2017

Wszyscy obowiązkowo składają komplet dokumentów o dochodach za rok 2016 - wymagane dokumenty

WNIOSKI NALEŻY ZŁOŻYĆ W DZIALE POMOCY MATERIALNEJ DLA STUDENTÓW

ul. Wóycickiego 1/3 w godzinach przyjmowania studentów

Informacja dotycząca przyznania akademików

Informacja Przewodniczącego Odwoławczej Komisji Stypendialnej z dnia 27 czerwca 2017r. oraz lista osób, które otrzymały miejsce w domu studenckim oraz lista osób które nie otrzymały miejsca w domu studenckim - załącznik

Stypendium dla oszczędzających - European Funding Guide

Ten program stypendialny jest częścią inicjatywy tworzenia programów stypendialnych dla osób w niekorzystnej sytuacji finansowej. Przy pomocy Stypendium dla oszczędzających European Funding Guide wspiera studentów, którzy pokazują, że są w stanie efektywnie radzić sobie na studiach nawet z niewielką ilością pieniędzy. Te 3 stypendia zawierają miesięczne wsparcie w wysokości 1300 złotych przez cały rok: https://www.mojekupony.pl/stypendium

Potrzebne informację  można pobrać pod następującymi adresami:

1)    Prezentacja PPT:

2)    Wzór biuletynu dla studentów:

12 000 innych stypendiów dla każdego: www.european-funding-guide.eu

ERASMUS+: DOFINANSOWANIE DLA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ OSÓB W TRUDNEJ SYTUACJI MATERIALNEJ

Uprzejmie informujemy, że najpóźniej do 14 maja 2017 r. (zależnie od wydziału) studenci i doktoranci mogą składać wnioski w systemie USOSweb na otrzymanie dofinansowania w celu realizacji części studiów w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 oraz wnioski w formie tradycyjnej (papierowej) na praktyki w roku 2016/2017.

Osoby z niepełnosprawnością oraz studenci w trudnej sytuacji materialnej, pobierający stypendium socjalne, będą mieli szansę na dodatkowe  dofinansowanie z programu PO WER.

Więcej informacji na stronie: www.dwm.uksw.edu.pl [1]

Zapraszamy!