Termin składania wniosków o akademik na rok akademicki 2010/2011dla studentów z dodatkowej rekrutacji

Po terminie 16.08.2010 r.  studenci przyjęci  na I rok studiów  podczas dodatkowej rekrutacji mogą również składać wniosek o przyznanie miejsca w domu studenckim najpóźniej do 20 września 2010 r. Informujemy, że  ilość miejsc w akademikach Osiedla Przyjaźń jest wówczas ograniczona. Osobom zainteresowanym pracownicy Działu Pomocy Materialnej będą przekazywać kontakty do innych akademików oraz burs i zgromadzeń w Warszawie, które będą ewentualnie dysponować wolnymi miejscami.