Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW (pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3) przyjmuje interesantów w następujących godzinach:
poniedziałek - nieczynne
wtorek, środa: 10.00 - 14.00
czwartek, piątek: 11.00 - 15.00
        sobota (zjazdy): 10.00 - 14.00

 

logowanie do systemu USOSWEB

logowanie do systemu

Numer konta bankowego do przelewów stypendiów należy wpisać w systemie USOSWEB: dla studenta -> stypendia-> konta bankowe studenta

 

Wzór obliczenia średniej ważonej wraz z instrukcją (dot. studentów składających wniosek o stypendium rektora dla najlepszych studentów:

WZÓR OBLICZENIA ŚREDNIEJ

INSTRUKCJA DO OBLICZENIA  ŚREDNIEJ WAŻONEJ

----------------------------------------------------------------

Inne domy studenckie

Informujemy, że Diecezja Warszawsko-Praska rozpoczęła rekutację do "Akademika Praskiego DPS&DPS" zlokalizowanego przy ul. Florianskiej 3 na Pradze. Od nowego roku akademickiego oferuje 133 studentom uczelni warszawskich komfortowe warunki nauki i zamieszkania. Wszelkie dokumenty dostępne są na www.diecezja.waw.pl/4165. Czynsz wynosi 850 zł/mc+ opłaty za media wg wskazań liczników pokojowych (ok. 50 zł./mc)

Informujemy studentów, że Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za wymienione akademiki i bursy studenckie oraz nie pośredniczy w rezerwacji miejsc w niżej wymienionych akademikach.

Akademiki w Warszawie