Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW (pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3) od  5 września 2017 do 10 października 2017 przyjmuje interesantów w następujących godzinach:
wtorek, środa: 8.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
czwartek, piątek: 10.00 - 15.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
        sobota (zjazdy): 10.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)

Ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE CUDZOZIEMCÓW

Studenci niebędący obywatelami polskimi ani obywatelami państw Unii Europejskiej, posiadający polskie pochodzenie, mogą zostać ubezpieczeni przez uczelnię pod warunkiem dostarczenia odpowiednich dokumentów.

Wymagane dokumenty:

• aktualny paszport (ksero),
  • zaświadczenie o polskim pochodzeniu lub ksero Karty Polaka;
  • zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające status studenta/doktoranta
  • umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia o dobrowolnym ubezpieczeniu zdrowotnym,
  • druk zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego  ZZA - do pobrania ze strony (zakładka ubezpieczenia zdrowotne/druki do pobrania),
  • obowiązkowe oświadczenie studenta (zakładka ubezpieczenia zdrowotne/druki do pobrania)
  • numer PESEL (jeżeli jest nadany i ksero dokumentu),

Student/doktorant zgłoszony do ubezpieczenia zdrowotnego przez Uczelnię ma obowiązek powiadomić Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW w ciągu trzech dni o utracie uprawnień do ubezpieczenia z tytułu:

• podjęcia pracy
  • ukończenia studiów
  • obrony pracy magisterskiej
  • skreślenia z listy studentów
  • zmiany stanu cywilnego (ubezpieczenie przez małżonka)

oraz do informacji o zmianie danych personalnych, tj. zamiany imienia, nazwiska, adresu, wymiany dokumentu.

W przypadku wyrejestrowania z ubezpieczenia zdrowotnego należy rozwiązać umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia o dobrowolnym ubezpieczeniu zdrowotnym!!! W celu wyrejestrowania z ubezpieczenia należy przedłożyć w DPMS dokument potwierdzający rozwiązanie umowy.

Kontakt do osoby zajmującej się ubezpieczeniem zdrowotnym dla studentów i doktorantów: z.parol@uksw.edu.pl