Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW (pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3) od  5 września 2017 do 10 października 2017 przyjmuje interesantów w następujących godzinach:
wtorek, środa: 8.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
czwartek, piątek: 10.00 - 15.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
        sobota (zjazdy): 10.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)

Terminy składania wniosków

UWAGA!

Termin składania wniosków o stypendium rektora dla najlepszych studentów

w roku akademickim 2017/2018 przypada od 5 września do 15 października

Jeżeli koniec terminu przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, to za ostatni dzień terminu uważa się najbliższy dzień powszedni.

Student przed złożeniem wniosku do DPMS generuje go w systemie USOSweb, po zalogowaniu na swoje konto. Wygenerowany wniosek wraz z udokumentowanymi osiągnięciami, należy złożyć w DPMS, liczy się data złożenia/nadania wniosku w formie papierowej.

Formularze o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów:

• załącznik nr 8 -oświadczenie o niepobieraniu świadczeń pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku
  • załącznik nr 9 (punktacja oraz wytyczne) - należy zapoznać się z zał. nr 9 przed wypełnieniem wniosku o stypendium rektora (zał. nie dołącza się do wniosku)