Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW (pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3) od  5 września 2017 do 10 października 2017 przyjmuje interesantów w następujących godzinach:
wtorek, środa: 8.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
czwartek, piątek: 10.00 - 15.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
        sobota (zjazdy): 10.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)

Informacja Przewodniczącego Odwoławczej Komisji Stypendialnej UKSW

Odwoławcza Komisja Stypendialna UKSW w dniu 4 lipca 2013 r. rozpatrzyła wnioski studentów o
przyznanie miejsca w domach studenckich. Wszystkie decyzje zostały przekazane do DPMS.
Wszyscy studenci, którzy złożyli wnioski o przyznanie miejsca w DS otrzymają decyzję pocztą.
Nie ma możliwości uzyskania informacji o decyzji drogą telefoniczną lub mejlową.
Od decyzji OKS nie służy odwołanie, jednakże student niezadowolony z decyzji może zwrócić się do
Odwoławczej Komisji Stypendialnej o ponowne rozpatrzenie sprawy w terminie 14 dni od dnia
doręczenia decyzji. Wniosek należy złożyć w Dziale Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW.
Wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy zostaną rozpatrzone przez OKS we wrześniu.
Każdy student, składając wniosek o przyznanie miejsca w DS, oświadczył, że:
„przyznane z Uczelni miejsce w akademiku Osiedla „Przyjaźń” nie odstąpię innej osobie.
W przypadku rezygnacji z akademika zobowiązuję się do niezwłocznego powiadomienia
Działu Pomocy Materialnej o zaistniałym fakcie. Studenci, którzy rezygnują z przyznanego im miejsca w
DS, są zobowiązani do powiadomienia niezwłocznie o rezygnacji w formie pisemnej DPMS.

Przewodniczący OKS
Paweł Janas