Uwaga studenci i doktoranci!

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o pomoc materialną zachęcamy do osobistego składania wniosków, co w dużym stopniu ułatwi ich weryfikację i przyspieszy proces przygotowania wypłat.

Terminy składania wniosków (studenci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 1 września 2015 r. do 5 października 2015 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów przypada od 1 września 2015 r. do 10 października 2015 r.

Pozostałe informacje dotyczące terminów i zasad przyznawania stypendiów znajdują się w Regulaminie pomocy materialnej dla studentów UKSW

Terminy składania wniosków (doktoranci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 5 września 2015 r. do 5 października 2015 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla najlepszych doktorantów przypada od 5 września 2015 r. do 10 października 2015 r.

Pozostałe informacje dotyczące terminów i zasad przyznawania stypendiów znajdują się w Zasadach przyznawania pomocy materialnej dla doktorantów UKSW