Informacja dla studentów, którzy nie otrzymali miejsca w domu studenckim

W związku z rezygnacją studentów z akademików ogłasza się dodatkowy termin na składanie odwołań lub podań o ponowne rozpatrzenie wniosku dla osób, które:

a) nie otrzymały miejsca w DS i nie odwołały się od tej decyzji;

b) zostały przyjęte na I rok studiów stacjonarnych i nie otrzymały miejsca w DS.

Odwołania lub podania należy złożyć w DPMS (osobiście lub listownie) w nieprzekraczalnym terminie do 19 września 2013 r. (liczy się data wpływu do DPMS).

Dokumenty, które wpłyną do DPMS po 19 września 2013 r. zostaną rozpatrzone negatywnie.

Przewodniczący Odwoławczej

Komisji Stypendialnej UKSW