Zamknięcie KASY UKSW

W związku z trwającym remontem Budynku Rektoratu UKSW przy ul. Dewajtis 5, z dniem 10.01.2017 r. kasa w budynku Uczelni zostanie zamknięta.

Pracownicy i studenci UKSW nie posiadający rachunków bankowych, którzy pobierali swoje świadczenia pieniężne w formie gotówki w kasie Uczelni, od 11.01.2017 roku będą mogli odbierać swoje należności w każdym oddziale Banku Zachodniego WBK SA na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Świadczenia pieniężne osób, które dostarczą numer rachunku bankowego, zostaną zrealizowane bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy.