Erasmus+: dofinansowanie dla studentów niepełnosprawnych oraz osób w trudnej sytuacji materialnej

Uprzejmie informujemy, że do 26 lutego 2017 r. (zależnie od wydziału) w systemie USOSweb studenci i doktoranci mogą składać wnioski na otrzymanie dofinansowania w celu realizacji części studiów w ramach Programu Erasmus+ w semestrze zimowym lub letnim roku akademickiego 2017/2018 oraz wnioski w formie tradycyjnej na praktyki w roku 2016/2017.

Osoby z niepełnosprawnością oraz studenci w trudnej sytuacji materialnej pobierający stypendium socjalne będą mieli szansę na dodatkowe dofinansowanie z programu POWER.

Więcej informacji na stronie: www.dwm.uksw.edu.pl

Zapraszamy!