III tura składania wniosków o miejsce w domu studenckim

Szanowni Studenci,

zachęcamy do złożenia wniosków o miejsce w Domu Studenckim. Wnioski można składać w terminie 15-22 września br. Uprawnieni do złożenia wniosku są zarówno studenci przyjęci na I rok studiów, jak i studenci studiujący już na UKSW (w tym osoby, które wcześniej otrzymały decyzję odmowną).

Wolne miejsca:
DS Rogaś: 3 miejsca
DS Jelonek: 2 miejsca
DS Sarna: 1 miejsce
DS Stara Zabudowa: 19 miejsc

W pierwszej kolejności Komisja przyzna miejsca w oparciu o wykazaną trudną sytuację materialną pozwalającą na wyliczenie dochodu netto na osobę w rodzinie. W dalszej kolejności Komisja rozdzieli miejsca również dla osób, które nie wykażą sytuacji materialnej.

Ze względu na konieczność szybkiego rozpatrzenia wniosków, prosimy o wcześniejsze przesłanie wniosków lub złożenie ich osobiście. Komisja rozpatrzy wnioski do 27 września br.