Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW

sobota (zjazdy) 10:00 - 14:00

RODO - informacja
------------------------

Informacja dotycząca przyznania miejsc w akademiku

W dniu 27września 2019 r. Odwoławcza Komisja Stypendialna dla Studentów UKSW rozpatrzyła wnioski o przyznanie miejsc w domach studenckich w ramach III tury przyznawania miejsc (dla studentów, którzy nie składali wniosku w poprzednich turach lub w poprzednich dostali decyzje odmowną).

Lista osób którym przyznano lub odmówiono miejsca w akademiku III tura- załącznik

W dniu 30 sierpnia 2019 r. Odwoławcza Komisja Stypendialna dla Studentów UKSW rozpatrzyła wnioski o przyznanie miejsc w domach studenckich w ramach II tury przyznawania miejsc (dla osób rozpoczynających studia).

Lista osób którym przyznano lub odmówiono miejsca w akademiku II- załącznik