Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW
ul.Wóycickiego 1/3
budynek 23, pok. 002 i 003

W obecnej sytuacji epidemicznej rekomendujemy aby składanie  wniosków o stypendia socjalne, rektora, stypendia dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogi wraz  z dokumentami odbywało się za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ na adres:  Dział Pomocy Materialnej dla Studentów ul. Wóycickiego 1/3   01-938 Warszawa

W sytuacjach skomplikowanych, w których niezbędny jest kontakt osobisty, studenci/doktoranci będą obsługiwani przez pracowników DPMS po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo z osobą zajmującą się danym wydziałem. Adresy i telefony znajdują się w zakładce KONTAKT

RODO - informacja
------------------------

Stypendium Rządu RP

Regulamin programu Polonia I

Regulamin programu Polonia II

Obsługą administracyjną stypendiów zajmuje się Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej NAWA. Natomiast Dział Pomocy Materialnej dla studentów na podstawie otrzymanych informacji od NAWA przygotowuje listy wypłat.

Kontakt i informacje:

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA)

ul. Polna 40

Telefon +48 22 390 35 00

Fax +48 22 826 28 23

e-mail: biuro@nawa.gov.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wystartował drugi konkurs na Digital Ambasadorów  NAWA!

Szukamy osób, które studiują lub studiowały na Polskich uczelniach i które chcą nam wspierać przy promowaniu Polski online!

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem polskiej uczelni i czujesz, że Twoje doświadczenia były wyjątkowe i chcesz się nimi podzielić ze światem, to jest okazja właśnie dla Ciebie!

Włącz się w działania Pionu Komunikacji i promocji NAWA i zostań cyfrowym ambasadorem Polski!

Spiesz się! Czekamy na Twoją aplikację do 12 kwietnia!

Zachęcamy stypendystów NAWA (Program Andersa, Poland My First Choice, im. Banacha lub im. Łukasiewicza) do aplikowania!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://nawa.gov.pl/en/international-promotion/events/events-timeline/digital-ambassadors-2021

We are looking for the foreign students/ graduates of Polish universities who would like to help us to promote Poland online!

If you are you a student or alumni of Polish university and you feel that your Polish experience is something special would like to share it with the world, we have the right opportunity for you!

Join efforts of NAWA's Department of Communication and Promotion and become a Digital Ambassador of Poland!

Hurry up! We are waiting for your application until April 12!

We encourage students that were awarded a NAWA scholarship (Gen. Anders, Poland My First Choice, Banach or Łukasiewicz program) to apply!

Further information can be found here: https://nawa.gov.pl/en/international-promotion/events/events-timeline/digital-ambassadors-2021